برند: جان پد

محصولات یافت نشد
canped ، برند جان پد ، ترکیه ، خرید اینترنتی محصولات شوینده و بهداشتی ، فروشگاه اینترنتی ارس مارکت

جان پد

جان پد از جمله برندهای معروف و نام آشنا در زمینه تولید انواع پوشک بزرگسالان می باشد. پوشک از جمله نیازهای مهم افراد مسن که مشکلاتی از این دست دارند و یا افراد بیمار و نیز افرادی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و … می باشد. پوشک بزرگسالان شورتی جان پد محصولی بسیار با کیفیت و بهداشتی از برند جان پدِ ترکیه است که بواسطه ویژگی های منحصر بفرد و کیفیت بالای خود در رده محصولات پرطرفدار و پرفروش در میان همتایان خود قرار دارد. این محصول مورد تأیید و توصیه متخصصان مربوطه می باشد و دارای استانداردهای معتبر است. پوشک جان پد دارای ویژگی های مهمی همچون قدرت جذب بالا، طراحی آناتومیک و ضد حساسیت و بهداشتی بودن می باشد. این محصول از مواد اولیه درجه یک، ضد حساسیت و بهداشتی تهیه شده و احساس راحتی، امنیت و آرامش را برای فرد فراهم می کند.

جان پد سایز کوچک small

پوشک جان پد با توجه به وزن و دور کمر افراد دارای سایزبندی می باشد. پوشک بزرگسالان شورتی جان پد سایز کوچک ( small ) مناسب افرادی با سایز دور کمر 60 تا 90 سانتی متر می باشد. این محصول حاوی پودر جاذب برای جذب هر چه بهتر رطوبت و جلوگیری از نشت رطوبت می باشد.

جان پد سایز متوسط medium

سایزبندی محصولات جان پد موجب شده که تمام افراد بتوانند براحتی از آنها استفاده کنند. پوشک بزرگسالان شورتی جان پد سایز متوسط ( medium ) برای افرادی مناسب است که دارای سایز دور کمر 80 تا 120 سانتی متر هستند. این محصول دارای طراحی کاملاً ارگونومیک و مطابق با آناتومی بدن می باشد و از همین رو افراد در هنگام استفاده از آن کاملاً احساس راحتی و آرامش می کنند.

جان پد سایز بزرگ large

پوشک بزرگسال جان پد محصولی مطمئن و کاملاً بهداشتی است که از مواد اولیه درجه یک و ضد حساسیت تولید شده است. پوشک بزرگسالان شورتی جان پد سایز بزرگ ( large ) برای افراد با سایز دور کمر 110 تا 150 سانتی متر مناسب است. این محصول دارای نشانگر رطوبت است که توسط آن می توانید زملن دقیق تعویض آن را تشخیص دهید.

جان پد سایز خیلی بزرگ xlarge

پوشک بزرگسال جان پد مدل شورتی یک انتخاب حرفه ای مناسب تمام افرادی است که بهر دلیلی نیاز به استفاده از پوشک پیدا می کنند. پوشک بزرگسالان شورتی جان پد سایز خیلی بزرگ ( xlarge ) مخصوص افرادی  با سایز دور کمر 130 تا 170 سانتی متر است. استفاده از این محصول بهداشت و راحتی را یرای افراد فراهم می کند و امنیت و آرامش را برای آنها به ارمغان می آورد.